PAYLAŞ

SÜPER SET 1, EGZERSIZ B V-SIT BICYCLES Tekrar: 20 (Her yöne 10) Çalışan bölgeler: Karın ve oblik Sırtınız haifçe geriye doğru, ayaklarınız yerden birkaç santimetre yukarıda, V-sit pozisyonunda yere oturun. Ellerinizi birleştirin, core bölgenizi sıkın ve üst vücudunuzu sola doğru çevirirken, sol dizinizi sağ dirseğinizle birleştirin (A). Egzersizi diğer yöne doğru gerçekleştirin ve sürekli tekrarlayın

(B).SÜPER SET 2, EGZERSIZ A KNEE TO ELBOW CRUNCH Tekrar: Her yöne 15 Çalışan bölgeler: Bacaklar, baldır, kalça, omuz, karın Elleriniz ve dizleriniz yerde table-top pozisyonunda başlayın (A).  Kalçanızı sabit, sırtınızı düz tutun ve sağ kolunuzla sol bacağınızı, göbek deliğinizi içeri doğru çekeren uzatın (B). Yavaşça sağ dirseğinizi ve sol dizinizi core bölgenizde birleştirin (C) ve tekrar kol ve bacaklarınızı uzatın.

SÜPER SET 2, EGZERSIZ B PLANK JACKS Tekrar: 20 Çalışan bölgeler: Karın, sırt, omuzlar ve kalça Şınav pozisyonuyla başlayın. Core bölgeniz sıkılı, elleriniz omuzlarınızla aynı hizada olsun (A). Kalçanızı yukarı kaldırırken bacaklarınızı iki yana açarak zıplayın (B) ve sonrasında yine zıplayarak bacaklarınızı birleştirin. Egzersizi olabildiğince hızlı şekilde tekrarlayın ve bunu yaparken formunuzu bozmayın.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here